ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER TARİF LİSTELERİ MASTERCHEF ŞEFLERİNDEN 3 NEFİS TARİF

MASTERCHEF ŞEFLERİNDEN 3 NEFİS TARİF

Masterchef Türkiye'nin jürileri olarak da bilinen Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya, birbirinden lezzetli 3 tarifi bizlerle paylaştı.
Masterchef Şeflerinden 3 Nefis Tarif

İzleyenleri ekrana kilitleyen Masterchef Türkiye yarışmasında jürilik yapan Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna, Fenomen Lezzetler kitabımızda en sevilen tariflerini bizlerle paylaştı. İşte, Masterchef Şeflerinden mutlaka denemeniz gereken 3 farklı tarif:

Masterchef tarifleri sayfamıza göz atmayı unutmayın.


Antep mutfağının sevilen lezzetlerinden biri olan cartlak kebabı tarifi, Somer Şef'ten geliyor. Kuzu ciğeri ile hazırlanan bu kebabı, lavaş ve maydanoz salatası eşliğinde sunabilirsiniz.


Damla sakızı ve beyaz çikolata ile hazırlanan bu tatlı, Mehmet Şef'ten sizler için geliyor. Ortalama 30-35 dakikada hazırlanan mastik sponge ile, siz de yeni tatlar keşfedebilirsiniz.


Danilo Şef'ten Katalanların dünyaca ünlü tatlısını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Süt, krema ve lavanta ile hazırlanan bu tatlıyı, çilek dilimleri ile süsleyebilirsiniz.Mehmet YalçınkayaDanilo ZannaSomer Sivrioğlu


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!