15 Kasım 2021 Masterchef Özeti: Yeni Takımlar Kuruldu

Masterchef'te 15 Kasım Pazartesi günü kaptanlık oyunu oynandı. Yeni takım kaptanları kimler oldu? Elenen yarışmacılardan hangileri ana kadroya geri döndü? İşte, Masterchef 113. bölüm tarifleri:
15 Kasım 2021 Masterchef Özeti: Yeni Takımlar Kuruldu
07 Temmuz 2023, 14:20

Masterchef'te 15 Kasım Pazartesi günü haftanın ilk oyunu oynandı. Yarışmacılar kaptanlık oyununu kazanmak için büyük bir mücadele etti. Peki, kaptanlık yarışını kim kazandı? İşte, detaylar:


15 Kasım Masterchef Tarifleri


Kaptanlık oyunu için yarışmacılardan 'donut tarifleri' hazırlamaları istendi. Verilen süre sonunda hazırlanan donutlar, şeflerin beğenisine sunuldu. Gecenin en iyi tabağını hazırlayan ve mavi takım kaptanlığını kazanan isim, Eren oldu. Eren, kırmızı takımın kaptanı olarak Dilara'yı seçti. Haftanın yeni takımları oluşturuldu.

  1. Mavi takım; Eren, Burcu, Hasan, Safanur, Pelin.
  2. Kırmızı takım; Dilara, Sergen, Tahsin, Mert, Araz.


Masterchef Ana Kadrosuna Geri Dönen İsimler Kimler Oldu?


Masterchef'te bu sene bir ilk yapıldı ve elenen yarışmacılara ana kadroya tekrar dönme hakkı verildi. Yarışmacılardan şıhıl mahşi hazırlamaları istendi. Gecenin en iyi tabağını hazırlayan ve ana kadroya geri dönmeyi başaran ilk isim, Azize oldu. İkinci yemek olarak yarışmacılardan ördek göğsü hazırlamaları istendi. Rakiplerini geride bırakan ve ana kadroya dönmeyi başaran 2. isim Görkem oldu.

Benzer Yazılar

Lezzet Logo