ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER MASTERCHEF 2021 YARIŞMACILARI VE BİYOGRAFİLERİ MASTERCHEF AZİZE POLAT KİMDİR? AZİZE POLAT KAÇ YAŞINDA NERELİ?

MASTERCHEF AZİZE POLAT KİMDİR? AZİZE POLAT KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Masterchef 2021 ana kadrosuna yedeklerden katılan 2. yarışmacı Azize Polat oldu. Peki, Azize Polat kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne? İşte, Azize Polat'ın biyografisi:
Masterchef Azize Polat Kimdir? Azize Polat Kaç Yaşında Nereli?

Masterchef 2021 hız kesmeden devam ediyor. Masterchef 58. bölümünde yarışmaya veda eden isim Fatma Polat olarak belirlenmişti. Fatma'nın elenmesinin ardından, yarışmaya yedeklerden katılan ikinci isim Azize Polat oldu. İşte, Azize Polat'ın merak edilen biyografisi:

Azize Polat Kimdir?

Yarışmanın ana kadrosuna girmeyi başaran Azize Polat 35 yaşında ve 3 çocuk annesi. Yarışmaya Adana'dan katılan Azize Polat, ev hanımı. Yarışmaya daha öncede başvuran ancak 3. başvurusunda kabul edilen Masterchef Azize, yarışmaya gelebilmek için 30 kilo verdiğini belirtti. 

Azize Polat'ın Masterchef Yolculuğu

İlk turda içli köfte yaparak şeflerin beğenisine sunan Azize Polat, 3 evet alarak bir üst tura çıkmayı başardı. İkinci turda Serter, Fatma ve Azize eşleşmesi yapıldı. İkinci turda yarışmacılardan kadayıf dolma hazırlamaları istendi. Rakiplerini eleyen Azize Polat, ana kadro seçmelerinde de büyük bir mücadele verdi. Şeflerin kararıyla yedeklere alınan Azize, 2. elemenin ardından ana kadroya girmeyi başardı. 

INSTAGRAM'DA AZİZE POLAT

Instagram hesabında hem kendi fotoğraflarını, hem de hazırladığı yemekleri paylaşan Azize Polat'ın, yaklaşık 2 bin takipçisi bulunuyor.


Daha fazlası için masterchef tarifleri sayfamıza göz atın.


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!