ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 7 EYLÜL MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

7 EYLÜL MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

7 Eylül Masterchef'te takım kaptanları kimler oldu? 7 Eylül Masterchef'te neler yaşandı, hangi yemekler yapıldı? İşte, Masterchef 7 Eylül'de çıkan yemekler ve takım kaptanları:
7 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef Türkiye'de yeni takım kaptanları kimler oldu? Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef, yarışmacılardan hangi yemekleri yapmalarını istedi. Pazar akşamı yapılan elemenin ardından Gülşah Suna yarışmaya veda ederken, onun yerine Arem Yüce geldi. Şeflerin istediğini yemekleri en iyi şekilde hazırlayan kişi mavi takımın kaptanı olmaya hak kazandı. Aynı zamanda rakip takımın kaptanı da o kişi tarafından belirlendi. Peki, Masterchef ikili düelloda hangi takım galip geldi, 7 Eylül Masterchef'te hangi yemekler yapıldı? İşte, detaylar:


7 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler

Kaptanlık oyununun ilk turunda şefler yarışmacılardan menemen yapmalarını istedi. Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayan 6 yarışmacı; Esra, Arem, Sefa, Barbaros, Eray ve Ebru oldu. İlk tur geçtikten sonra şefler kendi aralarında bir karar verdi ve en iyi tabağı hazırlayarak takım kaptanı olmaya hak kazanan isim Esra Tokelli oldu. Esra, rakip takımın kaptanı olarak yarışmaya yeni dahil olan Arem'i seçti. Bir sonraki turda iki takım kaptanı ikili düelloya çıktı. Şefler, takım kaptanlarından tahinli falafel yapmalarını istedi. İkili düellonun kazananı ise yaptığı yemek ile Esra oldu. 


Masterchef Yeni Takımlar

Masterchef'de bu hafta için oluşturulan takımlar belli oldu. Mavi takımın kaptanı olan Esra, takımına Özgül, Furkan, Berker, Emir, Ayyüce, Ebru ve Duygu'yu seçti.

Kırmızı takım kaptanı olan Arem ise takımına Barbaros, Serhat, Sefa, Celal, Uğur, Tanya, Eray'ı seçti.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!