ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER MASTERCHEF 2020 GÜLŞAH SUNA KİMDİR? GÜLŞAH SUNA KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

MASTERCHEF 2020 GÜLŞAH SUNA KİMDİR? GÜLŞAH SUNA KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

MasterChef Türkiye'nin ana kadroya dahil olan 15. ismi Gülşah Suna oldu. Final turunda hazırladığı yemek ile gecenin kazananı olan ve ana kadroya dahil olan Gülşah Suna kimdir? MasterChef Gülşah kaç yaşında, mesleği ne? İşte, Gülşah Suna hakkında bilinenler:
MasterChef Gülşah Suna Kimdir? Gülşah Suna Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef Türkiye'nin ana kadroya giren 15. ismi belli oldu. Yarışmacılar zorlu mücadeleler verirken kadroya dahil olabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Gecenin sonunda hazırladığı yemek ile ana kadroya dahil olan isim Gülşah suna oldu. Peki, Gülşah Suna kimdir, mesleği ne, kaç yaşında?


Gülşah Suna Kimdir?

28 yaşındaki Gülşah Suna, at antrenörü. Üsküdar doğumlu olan MasterChef Gülşah, lisede çocuk gelişimi özel eğitim okudu. Üniversitede ise at antrenörlüğü eğitimi alan Gülşah Suna'nın asıl mesleği at yetiştirmek. 3 yaşından beri yemek yaptığını söyleyen Gülşah, özel bir havacılık şirketinde çalışıyor. MasterChef'te daha önce de şansını deneyen Gülşah, ''Yemek yapmak bir sanattır, ben iyi bir sanatçı olduğumu düşünüyorum.'' dedi. Geçen senenin ilk turunda çok konuştuğu için yemeğe eklemesi gereken köfteyi tavada unutmuş, şeflerden hayır oyu almıştı.


Gülşah Suna MasterChef 2020

Gülşah Suna, ilk turda patates püresi, tahin soslu şnitzel ve vişneli salata yaptı. İlk turda Mehmet ve Danilo Şef'ten evet, Somer Şef'ten hayır oyu aldı. Gülşah ikinci turda Aleyna Mızrak ve Beste Yener ile eşleşti. Şefler, yarışmacılardan 40 dakika içerisine künefe yapmalarını istedi. Süre sonunda hazırlanan künefelerin hiç biri yeterli oyu alamadı. Bu nedenle yarışmacılara bir hak daha verildi. Yarışmacılar 8 dakika içinde poşe yumurta hazırladı. Günün sonunda rakiplerini geride bırakarak bir üst tura çıkan yarışmacı Gülşah Suna oldu. Final turunda yarışmacılardan adana kebap yapmaları istendi. Gecenin sonunda tabağı beğenilerek ana kadroya dahil olan isim Gülşah Suna oldu.


INSTAGRAM'DA GÜLŞAH SUNA

Instagram'da kendi fotoğraflarını paylaşan Gülşah Suna'nın yaklaşık 73 bin takipçisi vardır. Yarışmadan bir fotoğraf paylaşan Gülşah Suna, 'Yaşadığım en güzel tecrübelerden birini yaşıyorum.' dedi.

Gülşah Suna'nın Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/gulsah_suna


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!