ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 7 ARALIK MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

7 ARALIK MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

7 Aralık Masterchef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni takımlar kimlerden oluşuyor? İşte, 7 Aralık Masterchef yemekleri ve kaptanlar düellosu:
7 Aralık Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef'te dün akşam yayınlanan bölümde, yarışmaya veda eden isim Ebru Has olarak belirlenmişti. Ebru'nun gidişinin ardından, yarışmada sadece 6 kişi kaldı. Finale az zaman kala, yarışmacılar kaptanlık oyunu için mutfağa girdi. Peki, yeni takım kaptanları kimler oldu? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte, detaylar:


7 Aralık Masterchef'te Çıkan Yemekler

Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef 2020'de son kaptanlık oyunu oynandı. Kaptanlık yarışında, yarışmacılardan ev yapımı lavaş ve ciğer şiş yapmaları istendi. Yarışmacılar, verilen sürede yemeklerini tamamlayarak şeflerin beğenisine sundu. Şeflerin verdiği karara göre, gecenin en iyi yemeğini yapan ve mavi takımın kaptanı olan kişi Sefa Okyay olarak belirlendi. Sefa, kırmızı takımın kaptanı olarak Emir Elidemir'in ismini verdi. Haftanın yeni takımları belirlendi.


Mavi takım; Sefa, Barbaros, Serhat.

Kırmızı takım; Emir, Eray, Özgül


7 Aralık Masterchef Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?

Kaptanlar düellosu için Emir ve Sefa tekrar mutfağa girdi. Şefler, yarışmacılardan wonton çorbası yapmalarını istedi. Wonton çorbasını en iyi şekilde hazırlayarak kaptanlar düellosunu kazanan kişi Sefa Okyay oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!