ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 6 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

6 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

6 Ekim Masterchef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, 6 Ekim Masterchef'te çıkan yemekler ve eleme adayları:
6 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

5 Ekim Masterchef Türkiye'de bu hafta mavi takımın kaptanı Esra, kırmızı takımın kaptanı ise Ebru olarak belirlenmişti. Yeni takımlar haftanın ilk dokunulmazlığı için büyük bir mücadele verdi. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar:


6 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef, yarışmacılardan ev yapımı iskender, pilav üstü döner ve et döner yapmalarını istedi. Yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Yapılan yemekler sonucunda dokunulmazlığı Esra'nın kaptanlığındaki mavi takım kazandı. Kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


6 Ekim Masterchef Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Şefler, bireysel dokunulmazlık oyunu için yarışmacılardan sebze tartar yapmalarını istedi. Gecenin en iyi tabağını hazırlayan ve bireysel dokunulmazlığı kazanan Sefa oldu. Sefa, ilk eleme adayı olarak Serhat'ın ismini verdi. Kırmızı takım, ikinci adayı belirlemek için, oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda ikinci eleme adayı Walison oldu.Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!