ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 5 EYLÜL 2020'DE MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

5 EYLÜL 2020'DE MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Masterchef Türkiye'de 5 Eylül 2020'de hangi yemekler yapıldı, neler yaşandı? İşte, 5 Eylül'de Masterchef Türkiye'de çıkan yemekler, takım ve bireysel dokulmazlığı kazanan isimler:
5 Eylül'de Masterchef'te Çıkan Tarifleri

Masterchef 2020 tüm hızıyla devam ederken, izleyicileri de heyecanla ekranlara kitliyor. Masterchef 5 Eylül'de yayınlanan bölümde neler yaşandı, takım ve bireysel dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? Şefler, mavi ve kırmızı takımdan ünlü oyuncular için gala yemekleri hazırlamalarını istedi. Yapılan yemekler sonrasında verilen oylarla bir takım yüksek puanı toplayarak dokunulmazlığı kazandı. Peki, 5 Eylül Masterchef Türkiye'de dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? İşte, merak edilenler:


5 Eylül Masterchef Türkiye'de Çıkan Tarifler

Programın bu bölümünde yarışmacılardan ünlü oyuncular için gala yemekleri hazırlamaları istendi. Hazırlanacak yemekler Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef tarafından belirlendi. Şeflerin verdiği yemekler ile gecenin dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Verilen oylar sonucunda mavi takım 16, kırmızı takım ise 4 puan aldı. 

Masterchef'te yapılan oylamaya göre;

Yapılan oylamalar sonucunda 16-4'lük üstünlükle gecenin dokunulmazlığını mavi takım kazandı.


5 Eylül Masterchef'te Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için şeflerin karşısına geçti. Şefler, kırmızı takımdan mantarlı yemek hazırlamalarını istedi. Ana malzemesi mantar olan bir yemek hazırlamak için yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Gecenin sonunda en iyi üç tabağı hazırlayan isimler Eray Aksungur, Emir Elidemir ve Gülşah Suna oldu. Şeflerin ortak kararıyla 5 Eylül Masterchef Türkiye'de bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Emir Elidemir oldu. Emir, eleme adayı olarak Gülşah'ın ismini verdi. Daha sonra kırmızı takım kendi aralarında 6. eleme adayını belirlemek için oylama yaptı. Oylamadan çıkan sonuca göre 6. eleme adayı Eray oldu.


5 Eylül Masterchef Türkiye Eleme Adayları Kimler?

Bu hafta isimleri yazılarak edeme adayı olan isimler; Berker, Ebru, Özgül, Duygu, Gülşah ve Eray.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!