ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 26 KASIM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

26 KASIM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

26 Kasım Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, 26 Kasım Masterchef yemekleri ve eleme adayı:
26 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef 2020'de bu hafta mavi takımın kaptanı Ebru Has, kırmızı takımın kaptanı ise Sefa Okyay olarak belirlenmişti. Yarışmacılar, dokunulmazlık oyunu için büyük bir mücadele verdi. Peki, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar:


26 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef 2020'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu için 'zeytinyağlılar' konsepti belirlendi. Yarışmacılardan soğan dolması, imam bayıldı, zeytinyağlı portakallı çanak kereviz ve zeytinyağlı lahana sarması yapmaları istendi. Gecenin sonunda yapılan yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Yapılan oylama sonunda mavi takım 2, kırmızı takım 2 puan aldı. Beraberlik olduğu için kırmızı takımdan Barbaros Yoloğlu, mavi takımdan Uğur Yılmaz tekrar mutfağa girdi. Jüri, yarışmacılardan zeytinyağlı börülce yapmalarını istedi. Yarışmacılar verilen sürede yemeklerini tamamladı. Dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takım oldu.


26 Kasım Masterchef Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Mavi takım dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Yarışmacılardan Danilo Şef'in imza yemeği olan Kış bahçesi yapmaları istendi. Dokunulmazlık oyunu için mücadele eden Serhat, Özgül, Uğur ve Ebru hazırladıkları yemekleri jüriye sundu. Rakiplerini geride bırakarak bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi Serhat Doğramacı oldu. Yapılan oylama sonucunda ilk eleme adayı Özgül Coşar oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!