ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 17 EYLÜL MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

17 EYLÜL MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

17 Eylül Masterchef Türkiye dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı hangi yarışmacı kazandı? 17 Eylül Masterchef yemekleri ve eleme adayları:
17 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef Türkiye'nin 17 Eylül'de yayınlanan bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti. Yarışmanın sonunda bir takım kazanıp rahat bir nefes alırken, diğer takım eleme oyununa geçti. Peki, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte, detaylar:


17 Eylül Masterchef'te Çıkan Tarifler

17 Eylül Masterchef Türkiye'de Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef, yarışmacılara ana yemek olarak palamut verildi. Tatlı olarak ise yarışmacılardan sünger kek yapmaları istendi. Gecenin sonunda en iyi tabakları hazırlayan ve dokunulmazlık oyununu kazanan mavi takım oldu. Kırmızı takım bireysel dokunulmazlığı kazanmak için tekrar mutfağa girdi. Danilo Şef, yarışmacılara İtalyan yemeği olan vitello tonnato hakkında eğitim verdi.


17 Eylül Masterchef'te Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Yarışmacılar en iyi vitello tonnatoyu hazırlamak için mücadele etti. Hem eti, hem de sosu en iyi hazırlayan yarışmacılar Eray ve Berker olarak seçildi. Barbaros, tabağını şeflere sunarken takılarak hazırladığı yemeği düşürdü. Bu yüzden bireysel dokunulmazlıkta tabağı geçersiz sayıldı. Şeflerin verdiği kararla bireysel dokunulmazlık oyununu Eray Aksungur kazandı.


Eleme Adayları Kimler Oldu?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda 1. ve 2. eleme adayları Serhat ve Özgül olarak belirlenmişti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray, 3. eleme adayı olarak Sefa'yı çıkarttı. Kırmızı takım tekrar eleme adayı çıkartmak için oylama yaptı. Gecenin 4. eleme adayı takım kaptanı Selin oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!