ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 1 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

1 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

1 Ekim Masterchef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, 1 Ekim Masterchef'te çıkan yemekler ve eleme adayları:
1 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

Masterchef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmış, ilk eleme adayı Masterchef Esra, ikinci eleme adayı ise Masterchef Duygu olmuştu. Haftanın ikince dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlık kimin oldu? Eleme adayları kimler seçildi? İşte, detaylar


1 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için yarışmacılardan konsept menü hazırlamalarını istedi. Konsept menünün çorba, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşması istendi. Kırmızı takım düğün konseptini seçerken, mavi takım protokol yemeği konseptini belirledi. Yarışmacılar brokoli çorbası, çikolatalı sufle, pirzola gibi yemekler hazırlayarak şeflere sundu. Şeflerin yaptığı tadım sonrasında dokunulmazlığı kırmızı takım kazandı. Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi. Şefler, yarışmacılardan Surf and Turf yapmalarını istedi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi Sefa oldu.


1 Eylül Masterchef Eleme Adayları
Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sefa, 3. eleme adayı olarak Masterchef Uğur'u seçti. Mavi takım, 4. adayı belirlemek için kendi aralarında oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda 4. eleme adayı yarışmaya bu hafta dahil olan Didem olarak belirlendi.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!