ANASAYFA SÖYLEŞİLER DİYETİN EN EĞLENCELİ HALİ..

DİYETİN EN EĞLENCELİ HALİ..

Diyet ve egzersiz yap, sosyalleş, eğlen…

Sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite konularında ulaşılabilir hizmetler sunan Diyetkolik.com, sağlıklı yaşama geçiş sürecini sıkıcı olmaktan çıkarıp daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor...

Kullanıcıların ihtiyaç ve özelliklerine uygun diyet planı sunan Diyetkolik.com; fiziksel aktiviteyi artırmaya yönelik egzersiz planları öneriyor. Aynı hedeflere sahip diğer kullanıcılar ve Diyetkolik.com’a kayıtlı uzmanlarla iletişim kurma şansı tanıyor, sadece uzmanların görüş ve paylaşımlarına yer veriyor, mobil uygulama sayesinde kolay ulaşılabiliyor ve sosyal medyanın sürükleyici gücünden faydalanıyor…

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte akıllara düşen diyet, Diyetkolik.com ile daha eğlenceli hale geliyor. İhtiyaç ve özelliklerinize uygun olarak diyet ve egzersiz planları sunan site, kulaktan dolma bilgilerle değil, uzman bilgileriyle ve kişisel özelliklere uygun alternatifli planlarla sonuca ulaştırıyor. Bu özelliğiyle kilo alma-verme ve sağlıklı beslenme konusunda yeni bir yaklaşım başlatan Diyetkolik.com, diyetten keyif almanızı sağlarken,dilediğiniz yer ve zamanda özgürce egzersiz yapmanıza ve sosyalleşmenize de imkan sağlıyor. Diyet, egzersiz ve sağlıklı beslenme konularında uzman görüşlerinin, dengeli beslenme konusunda pratik bilgilerin, kalorisi anında hesaplanan yemek tariflerinin yer aldığı Diyetkolik.com, programınızı aksatmanız halinde sizi uyarıyor. Web’ten, Android ve iPhone uygulamalarından takibini sağlayabileceğiniz sistem ile diyetinize ve diyetisyeninize günün her saati ulaşmanız mümkün olacak.

Anlat motivasyonun artsın
Diyet yaparken yaşadığınız tecrübeleri, başarı ve pişmanlıklarınızı konunun uzmanlarıyla paylaşırken aynı zamanda sosyal medyaya taşımanıza da imkan sağlayan Diyetkolik.com, motivasyonunuzu artırırken diyeti de eğlenceli hale getirebiliyor. Türk mutfağına uygun menü önerileri sunan Diyetkolik.com, besin değeri tablosu ile kullanıcıya besinlerin kalori, karbonhidrat, yağ, protein, mineral, vitamin ve su oranı değerlerini sunuyor. Diyetteki kaçamaklarınızı “Tüh be” sekmesiyle arkadaşlarınızla paylaşarak pişmanlığınızı azaltmanıza imkan sağlayan sistem, veri girişleriniz sayesinde size durumunuzla ilgili geri bildirimlerde bulunuyor. Diyet sürecinde yaptığınız kaçamaklarla ilgili pişmanlıklarınızı arkadaşlarınızla paylaşarak azaltmanıza ve girdiğiniz veriler sayesinde durumunuzla ilgili size geri bildirimde bulunmamıza olanak sağlıyor. Makale ve kişisel birikimlerini paylaşan uzman diyetisyenlerle temas kurmanıza da imkan veren sistem, mobil uygulamalarıyla ulaşılabilirliği sayesinde motivasyonunuzu koruyor.

Özgürce egzersiz yap
Sağlıklı yaşamın en önemli unsurlarından olan egzersiz uygulamalarını da bünyesinde barındıran Diyetkolik.com, evde, ofiste ve hatta tatilde kolayca yapabileceğiniz egzersiz programları öneriyor. Kullanıcıların mevcut aktivite seviyesine ek olarak, egzersizin nerede yapılacağı ve egzersiz ile ne amaçlandığı gibi bilgileri baz alarak size en uygun egzersiz planlarını oluşturuyor. Hareketlerin açıklamaları ile birlikte fotoğrafları ve çalıştırdığı kasları gösteren görselleri kullanan sistem, günlük işleri aksatmadan evde veya spor salonunda uygulanabilir kolay hareketleri içeriyor. Yalnızca uzman diyetisyen ve egzersiz uzmanlarının, makale, kitap, sunum, video ve yayınlarına yer verilen uzman sekmelerinde ise, kullanıcılar doğru bilgilerle buluşturularak bilinçlendiriliyor.

Diyet yaparken sosyalleş
Diyetkolik.com, dengeli ve sağlıklı beslenme için gösterilen bireysel çabaları, sosyal ortama taşıyarak hedefe ulaşmayı kolaylaştırıyor. Kendileriyle aynı amacı taşıyan kişilerle iletişim kurmalarına olanak tanıyan platformda, kullanıcıların motivasyonunun daima yüksek kalması hedefleniyor. 

http://www.diyetkolik.com


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!