8 Ekim 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

8 Ekim Masterchef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yarışmacılar hangi yemekleri hazırladı? Bireysel dokunulmazlık kimin oldu? İşte, 8 Ekim Masterchef yemekleri ve eleme adayları:
8 Ekim 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:41

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kaybeden kırmızı takım olmuştu. 1. eleme adayı Serhat, 2. eleme adayı ise Walison olarak belirlenmişti. 8 Ekim Masterchef'te yarışmacılar ikinci dokunulmazlık oyunu için büyük bir mücadele verdi. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar;


8 Ekim Masterchef Yemekleri

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef, haftanın ikinci dokunulmazlığı için yarışmacılardan kök sebzeli yemekler hazırlamalarını istedi. Havuç, ıspanak, turp, kereviz gibi kök sebzelerin bulunduğu konseptte yarışmacılardan çorba, soğuk başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlı yapmaları istendi. 4 yemekte başarılı olan ve ikinci dokunulmazlığı kazanan mavi takım oldu. Kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


8 Ekim Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Danilo şef, bireysel dokunulmazlık oyunu için yarışmacılara keşkek ve yeşil kuzu dövmesi tabağı hazırladı. Yarışmacılar Danilo Şef'in tabağını yapabilmek için kıyasıya mücadele etti. Yapılan tadımlar sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan Masterchef Eray oldu. Eray, 3. eleme adayı olarak Berker'in ismini verdi. Kırmızı takım 4. adayı belirlemek için oylama yaptı. Yapılan oylama sonucuna göre 4. eleme adayı Tanya oldu.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef'te çıkan yemekler
  2. Masterchef 2020 kadrosu
  3. Masterchef Tanya kimdir?
  4. Masterchef Barbaros kimdir?
  5. Masterchef Ebru kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo