ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 30 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

30 KASIM 2020 MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

30 Kasım Masterchef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni takım kaptanları kimler oldu? İşte, 30 Kasım Masterchef yemekleri ve kaptanlar düellosu:
30 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

29 Kasım Masterchef'te Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiye olması sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmıştı. Yarışmacı diskalifiye edildiği için eleme oyunu oynanmadı ve yeni haftaya kaptanlık oyunuyla başlandı. Peki, yeni kaptanlar kimler oldu? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte, detaylar:


30 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef'te yarışmacılar kaptanlık için büyük bir mücadele verdi. Yarışmacılardan pataşu hamuru ve profiterol yapmaları istendi. Verilen süre sonunda yarışmacılar, hazırladıkları tabakları şeflerin beğenisine sundu. Rakiplerinden daha iyi tabağı hazırlayarak mavi takımın kaptanı olan kişi, Özgül Coşar oldu. Özgül, kırmızı takımın kaptanı olarak Eray Aksungur'u seçti. Haftanın yeni takımları da belirlendi.


Mavi takım; Özgül, Emir, Sefa, Barbaros.

Kırmızı takım; Eray, Serhat, Ebru.


30 Kasım Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?

Eray ve Özgül avantajı elde etmek için bir kez daha mutfağa girdi. Kaptanlar düellosu için takım kaptanlarından piliç topkapı yapmaları istendi. Rakibini yenerek kaptanlar düellosunu kazanan isim, Eray oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!