ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 24 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

24 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

24 Ekim Masterchef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim aldı? İşte, 24 Ekim Masterchef yemekleri ve eleme adayları:
24 Ekim Masterchef'te Çıkan tarifleri

Masterchef Türkiye'de bu haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmış, eleme adayları Sefa, Berker, Tanya ve Emir olarak belirlenmişti. Peki, 24 Ekim Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bireysel dokunulmazlığın sahibi kim oldu? İşte, detaylar;


24 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef, 24 Ekim Masterchef dokunulmazlık oyunu için İzmit'e gitti. Dokunulmazlık oyunu için Kore mutfağı yemekleri konsepti belirlendi. Yarışmacılardan istenen yemekler;


Yarışmacıların hazırladığı tabaklar, Kore'li konukların beğenisine sunuldu. Konuklar tadım yaptıktan sonra, beğendikleri tabağı seçerek oylama yaptı. Yapılan oylama sonucuna göre, haftanın son dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandı. Mavi takım ise, bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar mutfağa girdi.


24 Ekim Masterchef Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Şefler, haftanın son dokunulmazlık oyunu için kırmızı takım yarışmacılarından kuruyemişli tarifler yapmalarını istedi. Hazırladığı tabakla rakiplerini geride bırakarak bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Masterchef Serhat oldu. Serhat, 5. eleme adayı olarak Uğur Yılmaz'ın ismini verdi. Kırmızı takım son adayı belirlemek için kendi aralarında oylama yaptı. Yapılan oylamaya göre 6. eleme adayı Esra Tokelli oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!