23 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

23 Kasım Masterchef'te yeni takımlar nasıl kuruldu? Masterchef kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte, 23 Kasım Masterchef ve yeni takımlar:
23 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:49

Masterchef 2020'nin 22 Kasım'da yayınlanan bölümünde yarışmaya veda eden isim, Ayyüce Kamit olmuştu. Yarışmacılar, yeni takımların belirlenmesi için büyük mücadele verdi. Peki, kaptanlık oyununu kim kazandı? Avantaj elde etmek için oynanan kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte, detaylar:


23 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef 2020'de yarışmacılar, yeni takımları belirlemek için kıyasıya mücadele etti. Yeni takım kaptanlarını belirlemek için, yarışmacılardan çi börek yapmaları istendi. Gecenin sonunda en iyi böreği hazırlayarak mavi takımın kaptanı olan kişi Ebru Has oldu. Kırmızı takım kaptanı ise Sefa Okyay oldu. Bu haftanın yeni takımları;


Mavi takım: Ebru, Serhat, Uğur, Özgül.

Kırmızı takım: Sefa, Emir, Barbaros, Eray.


23 Kasım Masterchef Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?

Ebru ve Sefa, kaptanlar düellosu için tekrar mutfağa girdi. Yarışmacılardan, kuzu sarma yapmaları istendi. Takım kaptanları mücadele ederken, diğer yarışmacılar da takımlarına destek verdi. Yapılan kuzu sarmalar şeflerin beğenisine sunuldu. Kaptanlar düellosunu ve avantajı kazanan kişi Sefa oldu.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemek tarifleri
  2. Masterchef yarışmacıları
  3. Masterchef Özgül kimdir?
  4. Masterchef Emir kimdir?
  5. Masterchef Uğur kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo