2 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

2 Kasım Masterchef'te yeni takım kaptanları kimler oldu? Yeni takımlar nasıl oluşturuldu? İşte, 2 Kasem Masterchef Yemekleri ve yeni takımlar:
2 Kasım 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:45

1 Kasım Masterchef'te hayallerine veda eden isim Tanya Kilitkayalı olmuştu. 2 Kasım Masterchef'te haftanın yeni takımları belirlendi. Peki, kırmızı ve mavi takım kaptanları kimler oldu? Masterchef'te hangi yemekler yapıldı? İşte, detaylar:


2 Kasım Masterchef'te Çıkan Yemekler

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef, kaptanlık oyunu için pankek tarifleri konseptini belirledi. Yarışmacılardan çikolatalı orman meyveli pankek yapmaları istendi. En iyi tabağı hazırlayarak mavi takımın kaptanı olmaya hak kazanan kişi Emir Elidemir oldu. Emir, kırmızı takımın kaptanı olarak Serhat Doğramacı'yı seçti. Takım kaptanları, bu haftanın yeni takımlarını oluşturdu.


Mavi takım: Emir, Furkan, Sefa, Esra, Ayyüce, Eray.

Kırmızı takım: Serhat, Özgül, Ebru, Uğur, Barbaros.


Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?

Avantaj oyunu için kırmızı ve mavi takımın kaptanı tekrar mutfağa girdi. Avantajı kazanan kişi, ilk dokunulmazlık oyununda menü belirleyecek ve menüyü bir gün önceden öğrenecek. Şefler, takım kaptanlarından terbiyeli ekşili köfte yapmalarını istedi. Gecenin sonunda kaptanlar düellosunu kazanan isim, Masterchef Serhat oldu.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef tarifleri
  2. Masterchef 2020 yarışmacıları
  3. Masterchef Danilo Zanna kimdir?
  4. Masterchef Mehmet Yalçınkaya kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo