ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 19 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

19 EKİM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

19 Ekim Masterchef'te yeni takım kaptanları kimler oldu? Kırmızı ve mavi takım kimlerden oluşuyor? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte, 19 Ekim Masterchef Yemekleri ve yeni takımlar:
19 Ekim Masterchef'te Çıkan Tarifler

18 Ekim Masterchef Türkiye'ye ve hayallerine veda eden isim Didem Devay olarak belirlenmişti. Haftanın ilk oyununda ise yarışmacılar kaptanlığı kazanmak için büyük bir mücadele verdi. Peki, yeni takım kaptanları kimler oldu? Yeni takımlar nasıl kuruldu? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte, detaylar;


19 Ekim Masterchef'te Çıkan Yemekler

Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef, kaptanlık oyunu için soğuk sandviç tarifleri konseptini belirledi. Yarışmacılardan, en lezzetli soğuk sandviç hazırlayan kişi mavi takımın kaptanı olmaya hak kazandı. Yapılan sandviçler şeflerin beğenisine sunuldu. Şeflerin verdiği karara göre, en iyi tabağı hazırlayarak mavi takımın kaptanı olan kişi Masterchef Eray olarak belirlendi. Eray, kırmızı takımın kaptanı olarak Masterchef Emir'i seçti. Böylece bu haftanın kırmızı ve mavi takımları belirlendi.


  • Kırmızı takım; Emir, Berker, Barbaros, Sefa, Özgül, Tanya.
  • Mavi takım; Eray, Furkan, Ayyüce, Serhat, Uğur, Ebru, Esra.


Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?
Mavi takımın kaptanı Eray ve kırmızı takımın kaptanı Emir, kaptanlık düellosu için tekrar mutfağa girdi. Şefler, yeni takım kaptanlarından egg benedict yapmalarını istedi. Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayarak kaptanlar düellosunu kazanan isim, Eray Aksungur oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!