ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER 3 KASIM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

3 KASIM MASTERCHEF'TE ÇIKAN TARİFLER

3 Kasım Masterchef ödül oyununu hangi takım kazandı? 25 bin tl değerindeki ödülü kim kazandı? İşte, 3 Kasım Masterchef'te çıkan yemekler ve ödülün sahibi:
3 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

2 Kasım Masterchef'te oynanan oyun sonrasında mavi takımın kaptanı Masterchef Emir, kırmızı takımın kaptanı ise Masterchef Serhat olmuştu. Yeni takımların belirlenmesinin ardından 3 Kasım Masterchef'te yarışmacılar ödül oyunu için mücadele etti. Ödül oyununu kazanan kişi 25 bin tl'nin sahibi oldu. Peki, ödül oyununu kim kazandı? İşte, detaylar:


3 Kasım Masterchef'te Çıkan Tarifler

3 Kasım Masterchef'te Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şef yarışmacılara 25 bin değerinde ödül sundu. Yarışmacılar oyunu kazanabilmek için 3 ana yemek hazırladı. Gecenin sonunda kırmızı takım ödül oyununa bir adım daha yaklaştı. Şeflerin oylamasıyla birlikte kırmızı takım bireysel ödül oyunu için tekrar mutfağa girdi. Ödül oyununda kırmızı takım yarışmacılarından bearnez sos yapmaları istendi.


3 Kasım Ödül Oyununu Kim Kazandı?
Ödül oyunu için Serhat, Özgül, Barbaros, Ebru ve Uğur kıyasıya mücadele etti. Oyunun sonunda hazırlanan soslar şeflerin tadımına sunuldu. Hazırladığı tabak ile rakiplerini geride bırakan ve para ödülünü kazanan isim Uğur Yılmaz oldu.


Şunlara da göz atın;


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!