18 Ekim 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler

18 Ekim Masterchef'te hangi yemekler yapıldı? 18 Ekim Masterchef'te kim veda etti? İşte, 18 Ekim Masterchef yemekleri ve elenen isim:
18 Ekim 2020 Masterchef'te Çıkan Tarifler
11 Ekim 2023, 16:43

18 Ekim Masterchef eleme gecesiyle ekranlara geldi. Bu haftaya eleme potasına giren isimler Emir, Didem, Uğur, Özgül, Esra ve Tanya olarak belirlenmişti. Peki, 18 Ekim Masterchef'te hayallerine veda eden isim kim oldu? İşte, detaylar:


18 Ekim Masterchef Yemekleri

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini yaptığı Masterchef Türkiye'de eleme oyunu oynandı. Şefler, yarışmacılara ana malzeme olarak tavuk ciğer verdi. Uğur, Emir, Tanya, Özgül, Esra ve Didem, tavuk ciğeri ile yaratıcı bir tabak hazırlayarak şeflerin beğenisine sundu. En iyi 3 tabağı hazırlayarak eleme potasından çıkan isimler Emir Elidemir, Esra Tokelli ve Uğur Yılmaz oldu. 


18 Ekim Masterchef'te Kim Elendi?
Özgül, Didem ve Tanya son oyun için tekrar mutfağa girdi. Şefler, yarışmacılardan bu kez levrek yemeği yapmalarını istedi. Üç yarışmacı da yarışmaya devam edebilmek için büyük bir mücadele verdi. Yapılan levrekler şeflere sunuldu. Şeflerin verdiği karara göre 18 Ekim Masterchef Türkiye'ye veda eden isim, Didem Devay oldu.


Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef yemekleri
  2. Masterchef 2020 yarışmacıları
  3. Danilo Zanna kimdir?
  4. Mehmet Yalçınkaya kimdir?

Benzer Yazılar

Lezzet Logo