Yeşil Çayın Yanına Yakışacak Fit Tatlı Tarifleri: Yeşil Çayı Tamamlayan 5 Farklı Fit Tatlı

Yeşil çayın yanında fit, sağlıklı tarifler arıyorsanız bu liste tam size göre. Yeşil çayın yanına çok yakışacak birbirinden lezzeti 5 farklı fit tarifi sizler için derledik. İşte, yeşil çayın yanına yakışan 5 farklı fit tatlı:
Yeşil Çayın Yanına Yakışacak Fit Tatlı Tarifleri: Yeşil Çayı Tamamlayan 5 Farklı Fit Tatlı
12 Eylül 2022, 16:16
Lezzet Trendleri

Yeşil çay, gezegendeki en sağlıklı içeceklerden biri olarak lanse edilir. Beyin fonksiyonlarını geliştirmede, yağ kaybında, kansere karşı korumada, kalp hastalığı riskini azaltmaya sebep olur. Genellikle sıcak olarak tüketilir. Lezzetli ve sağlıklı yeşil çayın yanında yiyebileceğiniz sağlıklı fit tatlı tarfilerini sizler için listeledik. İşte, yeşil çayın yanına yakışan 5 farklı fit tatlı:


  1. Yulaflı Parfe

Fransız mutfağından dünyaya yayılan parfe, dünya çapında bilinen dondurulmuş bir tatlı türüdür. Yeşil çay ile birlikte kahvaltılarda tüketilmeye de uygundur. 


  1. Şekersiz Çilekli Granola

Yulaf, bal ve kuruyemişlerle hazırlanan granola, hem atıştırmalık, hem de kahvaltılık olarak sunulur. Vücuda enerji verdiği için ara öğünlerde de tüketilebilir. Sıcak ya da soğuk yeşil çay ile uyumlu olacaktır. 


  1. Fit Rafaello

Rafaello hindistan cevizi ile hazırlanan mükemmel lezzetlerden biridir. Hindistan cevizinin lezzetine doyacağınız bu lezzetli mutlaka hazırlayın. Çayınızın yanına çok yakışacaktır. 


  1. Çikolata Parçacıklı Granola Topları

Vegani şekersiz, unsuz ve diyet olan bu tarif yeşil çaylarınızın yanında mükemmel bir atıştırmalık olacaktır. 


  1. Unsuz Sarışın Brownie

Unsuz ve şekersiz hazırlanan bu tarif tam fit ve sağlıklı bir tarif. Aynı zamanda unsuz şekersiz bu brownie tarifi yeşil çayınızın yanına çok yakışacak. 


Şunlara da göz atın

  1. Çay saati ikramları 
  2. Farklı kek tarifleri
  3. Bitki çayının yanına yakışacak 15 lezzet
  4. Bitki çayının yanına yakışacak atıştırmalık tarifleri


Kategoriler

Benzer Yazılar

Lezzet Logo