ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER MASTERCHEF 2021 BÖLÜM ÖZETLERİ MASTERCHEF 2021 ŞAMPİYONU KİM OLACAK?

MASTERCHEF 2021 ŞAMPİYONU KİM OLACAK?

Masterchef 2021 Final turunun ilk bölümü yapıldı. Hasan Biltekin ve Eren Kaşıkçı Masterchef 2021'in şampiyonu olmak için büyük bir mücadele verdi. Peki, Masterchef şampiyonu kim olacak?
Masterchef 2021 Şampiyonu Kim Olacak?

Masterchef 2021'in final turu başladı. Geçen sene olduğu gibi bu sene de final turu 2 gün sürecek. 13 Ocak'ta Masterchef'te final turunun ilk ayağı oynandı. Peki, Hasan Biltekin ve Eren Kaşıkçı kaç puan aldı? İşte, 2 finalist hakkında merak edilenler ve finalin ilk gününde yaşananlar;


Final turunun ilk turunda, yarışmacılardan yarışmaya ilk geldikleri zaman ki hazırladıkları yemekleri yapmaları istendi. Bunun için Hasan'a tavuk, Eren'e kuzu eti verildi. İlk turun sonunda Hasan 20, Eren 24 puana ulaştı.


İkinci turda Hasan kuzu karkas eti kullanarak bir yemek hazırladı. Eren ise farklı bir sosisli sandviç hazırladı. İkinci turun sonunda Hasan 39, Eren ise 43 puana ulaştı.


Üçüncü turda Hasan erişte, Eren ise limonlu tavuk hazırladı. 1 saatin sonunda hazırlanan yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Final turunun ilk gününü Eren 65, Hasan ise 59 puanla kapattı.


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!