Marmaris Kahvaltı Mekanları: Marmaris'in En İyi 10 Kahvaltı Mekanı

Marmaris'te kahvaltı nerede yapılır? Marmaris'in en meşhur kahvaltı mekanları nerededir? İşte, Marmaris'te mutlaka gitmeniz gereken 10 kahvaltı mekanı ve iletişim bilgileri:
Marmaris Kahvaltı Mekanları: Marmaris'in En İyi 10 Kahvaltı Mekanı
22 Temmuz 2024, 11:10

Marmaris, Muğla'nın en popüler ilçelerinden biridir. Hem yerli, hem de yabancı turistlerin büyük bir ilgi duyduğu Marmaris, özellikle yaz aylarında oldukça birçok turiste ev sahipliği yapar. Marmaris'e gidenlerin en çok merak ettiği şeylerden biri de, 'Marmaris'in kahvaltı mekanları'dır. İşte, yolu Marmaris'e düşenlerin mutlaka gitmesi gereken 10 kahvaltı mekanı:

 1. Big Chefs Marmaris


Big Chefs, kurumsal ve şubeleşmiş restoranlardan biridir. Big Chefs kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği servis ediyor. Kahvaltı menülerinde, Anadolu kahvaltısı, simit & kızarmış yumurta, serpme kahvaltı, sacda sıcak kahvaltı, ev kahvaltısı, granola, çok peynirli tost, ev usulü tost, bazlama tost, omlet, beyaz omlet, sahanda yumurta gibi lezzetler bulunuyor. 


Tel: 0252 417 19 23

Adres: Siteler, Kemal Seyfettin Elgin Blv. No:59, 48700 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/bigchefsmarmaris

 1. Pineapple Restoran


Pineapple Restoran marina manzarasına karşı hizmet veriyor. Menülerinde Türk mutfağından ve Dünya mutfağından lezzetlere yer veriyor. Kahvaltı menülerinde, kahvaltı tabağı, Türk usulü kahvaltı, omlet, İngiliz kahvaltısı, sağlıklı kahvaltı, vejetaryen kahvaltı ve yelkenci kahvaltı gibi seçenekler bulunuyor. 


Tel: 0252 412 09 76

Adres: Sarıana, Netsel Marina, 48700 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/pineapple_restaurant

 1. Şahin Tepesi Restoran


Şahin Tepesi, Marmaris manzarası ile dikkat çekiyor. Kahvaltıları serpme kahvaltı olarak veriliyor. Kahvaltılarında, zeytin ve peynir çeşitleri, yumurta, söğüş tabağı, bal, kaymak, kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı, ceviz, reçel çeşitleri, tahin ve pekmez, sürülebilir çikolata ve köy ekmeği bulunuyor. 


Tel: 0252 417 33 11

Adres: Armutalan, Çavdar Boynu Caddesi No.9, 48700 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/sahintepesirestaurant

 1. Bono Good Times


Bono Good Times, Marmaris’te hem beach, hem restoran olarak hizmet veriyor. Kahvaltı olarak serpme kahvaltı ve kahvaltı tabağı seçenekleri bulunuyor. Serpme kahvaltılarında, zeytin seçenekleri, şarküteri ürünleri, peynir çeşitleri, pankek, meyve, bal kaymak bulunuyor. Ayrıca sınırsız çay, omlet ve tost seçenekleri de bulunmaktadır.


Tel: 0541 400 08 36

Adres: Çıldır, 207. Sk. No: 4/C, 48700 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/bonogoodtimes

 1. Marmaris Pukka


Pukka Marmaris, hem plaj, hem kafe hem de restoran olarak hizmet veriyor. Kahvaltı olarak iki ayrı seçenek ile hizmet veriyor. Pukka kahvaltı içerisinde, peynir çeşitleri, söğüş tabağı, kruvasan, börek, zeytin çeşitleri, yumurta bulunuyor. Sıcak kahvaltılarında, gözleme, hellim, sucuk, patates kızartması, sosis, yumurta gibi seçenekler bulunuyor. 


Tel: 0542 412 77 87

Adres: Çıldır, 207. Sk. No:72 D:Z1, 48700 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/pukkabeach

 1. Kırçiçeği Restoran


Kırçiçeği restoran, menülerinde kebaptan, kahvaltıya, pideden çorbaya farklı birçok seçeneği bulunuyor. Kahvaltılarında çay sınırsız olarak sunuluyor. Kahvaltı seçeneği olarak tek kişilik kahvaltı tabağı ve serpme kahvaltı seçenekleri bulunuyor. 


Tel: 0252 413 77 10

Adres: Tepe, Kubilay Alpugan Sk. No:8 D:A, 48700 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/kircicegi_restoran

 1. Deniz Kapısı Restoran


Deniz Kapısı Restoran, kahvaltıdan akşam yemeğine servis veriyor. Kahvaltılarında, peynir çeşitleri, söğüş tabağı, reçel seçenekleri, yumurta, börek ve zeytin seçenekleri bulunuyor. Sacda kahvaltı tabağında sucuk, sosis, pastırma, hellim seçenekleri bulunuyor.


Tel: 0252 455 39 05

Adres: İçmeler, Kayabal Cd., 48720 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/denizkapisi

 1. Karen's Brasserie & Coffee House


Karen’s Brasserie & Coffee House, deniz manzarasına karşı konumlanmış güzel bir kafedir. Kahvaltısı ve yemeklerinin yanı sıra kahvesi de oldukça meşhurdur. Kahvaltılarında söğüş tabağı, zeytin ve peynir çeşitleri, yumurta ve sınırsız çay bulunuyor. 


Tel: 0532 748 67 95

Adres: Çıldır, D:No:56, 48700 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/karenbrasserie

 1. Aquarium Kitchen Cafe Bar


Aquarium Kitchen, mükemmel manzarası ile kahvaltıdan akşam yemeğine hizmet veriyor. Mekanda akşam saatlerinde canlı müzikte bulunuyor. Kahvaltılarında, yumurta, söğüş tabağı, zeytin ve peynir çeşitlerinin yanında, sigara böreği, patates kızartması, sosis, pişi seçenekleri de bulunuyor. Serpme kahvaltı dışında omlet, tost gibi seçeneklerde mevcut. 


Tel: 0252 413 15 22

Adres: Barbaros caddesi no:57 akvaryum cafe bar tepe mahallesi, 48700 marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/aquariumkitchencafe

 1. Arzu Çay Evi


Arzu çay evi kahvaltı üzerine kurulmuş bir mekan olarak servis veriyor. Menemen, kahvaltı tabağı ve tost seçenekleri bulunuyor. Arzu çay evi Pazar günleri hariç her gün hizmet veriyor. 


Tel: 0534 012 84 84

Adres: Tepe, 48. Sk., 48700 Marmaris/Muğla

Google haritalarda bakın.

instagram.com/arzucayevi


Şunlara da göz atın;

 1. İstanbul kahvaltı mekanları
 2. Antalya kahvaltı mekanları
 3. Sapanca kahvaltı mekanları
 4. Çatalca kahvaltı mekanları
 5. Ankara kahvaltı mekanları
Kategoriler

Benzer Yazılar

Lezzet Logo