Çatalca Kahvaltı Mekanları: Çatalca'daki En İyi 6 Kahvaltı Mekanı

Çatalca'da nerede kahvaltı yapılır? Çatalca kahvaltı mekanlarına nasıl gidilir? İşte, hafta sonu ailenizle gidebileceğiniz Çatalca'daki en iyi 6 kahvaltı mekanı:
Çatalca Kahvaltı Mekanları: Çatalca'daki En İyi 6 Kahvaltı Mekanı
24 Nisan 2024, 22:04
Hafta sonunu ailenizle birlikte keyifli bir mekana gidip kahvaltı yaparak geçirmeye ne dersiniz? İstanbul'un trafiğinden uzaklaşmak isteyenler için, Çatalca'da yer alan en iyi kahvaltı mekanlarını sizler için yazımızda derledik. Yaz kış demeden gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz Çatalca kahvaltı mekanlarında sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmenizi dileriz.
 1. Peçka Mangal & Kahvaltı

peçka mangal kahvaltı

Peçka Mangal & Kahvaltı, geniş bir arazi üzerine kurulmuş bir işletme. Haftaiçi ve haftasonu serpme kahvaltı hizmeti veriyor. Kahvaltıda peynir seçenekleri, şarküteri ürünleri ve yumurta çeşitleri bulunuyor. Çocuk oyun alanı ve otoparkları da bulunuyor. 

Konum: Ferhatpaşa, 34540 Çatalca/İstanbul

Google haritalarda bakın.

Tel: 0533 195 9477

instagram.com/peckacatalca

 1. Ters Ev

ters ev

Ters Ev Çatalca, tam da kahvaltı severlere göre bir adres. Serpme kahvaltısıyla ünlü işletme, kahvaltı menülerinde servis ettiği peynir çeşitleri, kızartma tabakları ve yeşillikleriyle hem göze hem de damağa hitap ediyor. İşletme içerisinde otopark ve çocuk oyun alanı da bulunuyor. Mekan içerisinde bulunan ters evi de gezmenizi öneririz. 

Konum: İzzettin, Özsu Sk, 34540 Çatalca/İstanbul

Google haritalarda bakın.

Tel: 0537 847 7057

instagram.com/tersevcatalca

 1. Çatalca Park Restoran

çatalca park restoran

Çatalca Park Restoran, kahvaltı ve akşam yemeği servisi veriyor. Ekmeklerin sobanın üzerinde ısındığı restoran sıcacık bir atmosfere sahip. Mekanın mangal servisi  ve serpme kahvaltısı da mevcut. Ayrıca içerisinde çocuk oyun alanları ve otopark bulunuyor. 

Konum: Kaleiçi, Gökçeali Köyü Yolu No:35, 34540 Çatalca/İstanbul – Avrupa

Google haritalarda bakın.

Tel: 0533 046 2353

instagram.com/catalcapark

 1. Antik Köy

antik köy

Antik Köy, hafta içi serpme kahvaltı, hafta sonu açık büfe kahvaltı hizmeti veriyor. Keyifli kahvaltının yanı sıra içerisinde hayvanat bahçesi de bulunuyor. Çocuk oyun alanı da mevcut olan mekan hafta sonları ailece kahvaltı yapmak isteyenler için harika bir seçenek. 

Konum: Kaleiçi, Doktor Çeşme Mevkii, 34540 Çatalca/İstanbul

Google haritalarda bakın.

Tel: 0530 500 0665

instagram.com/antikkoy

 1. Doğa Köyü

doğa köyü


Doğa Köyü, hayvan dostu, doğa ile iç içe olabileceğiniz bir yer. Hafta içi serpme, hafta sonu ise açık büfe kahvaltı hizmeti veriyor. Menülerinde peynir çeşitleri, şarküteri ürünleri, hamur işi ve kızartma türleri bulunuyor. Burası zengin ve lezzetli bir kahvaltı hizmeti sunuyor. Çocuklar için oyun alanları ve otoparkı da bulunuyor. 

Konum: Gökçeali, Cevizlik Sk No:41/A, 34540 Çatalca/İstanbul

Google haritalarda bakın.

Tel: 0536 561 4040 

instagram.com/dogakoyucatalca

 1. Tahtalıköy Çatalca

tahtalıköy çatalca

Tahtalıköy Çatalca, köy kahvaltısı sevenlerin tercih edebileceği bir adres. Menülerinde çeşit çeşit reçel, peynir ve şarküteri seçenekleri mevcut. Hafta içi serpme kahvaltı, hafta sonu ise açık büfe kahvaltı servisi veriyor. Bahçe içerisindeki alanında çocuk oyun alanları ve otopark da bulunuyor.

Konum: Gökçeali cad no:142, 34540 Çatalca/İstanbul

Google haritalarda bakın.

Tel: 0552 460 7070

instagram.com/tahtalikoy.catalca

Şunlara da göz atın;
 1. İstanbul kahvaltı mekanları
 2. Florya kahvaltı mekanları
 3. Kadıköy kahvaltı mekanları
 4. İstanbul tatlı mekanları
 5. İstanbul kahve mekanları
Kategoriler

Benzer Yazılar

Lezzet Logo