ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER MEKAN REHBERLERİ SAPANCA KAHVALTI MEKANLARI: 9 FARKLI MEKAN

SAPANCA KAHVALTI MEKANLARI: 9 FARKLI MEKAN

Eray Kılıç

Lezzet.com.tr Yazarı erayamail@gmail.com
Sapanca'da kahvaltı nerede yapılır? Sapanca'nın en iyi kahvaltı mekanı neresidir? İşte, yolu Sapanca'ya düşenlerin mutlaka gitmesi gereken 9 kahvaltı mekanı:
Sapanca Kahvaltı Mekanları: 9 Farklı Mekan

İstanbul’un stresinden kaçmak isteyince ilk akla gelen yerlerden biri Sapanca! Sapanca, stresli şehir hayatından bunalıp kendini doğaya bırakmak isteyenler için vazgeçilmez yerlerden biri. “Hem stresten kaçayım, hem dinleneyim, hem de en güzel kahvaltıyı edelim” diyenler için Sapanca’nın en güzel kahvaltı mekanlarını yazdım. YE-RİM.


Sapanca Maja, Sakarya’nın huzurlu ve konforlu sosyal mekanlarından biri. Maja, kahvaltı ve akşam yemekleri için ideal. Üstelik sunumları da çok şık. Yeşilliği bol, alanı geniş. Çocuklu aileler de rahatlıkla gidebilir. YE-RİM.

Konum: Google haritalarda bakın.

instagram.com/majakirkpinar


Doğayla iç içe, kendi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir ortam. Sıcak karşılama, bol çeşit ve tebessümü yüzlerin eksik olmayan bir personel. Efsane de bir Bungalov yapmışlar, kalmak isteyenler için de çok ideal. Enfes Çerkez peyniri ve kiremitte mantar favorim. YE-RİM.

Konum: Google haritalarda bakın.

instagram.com/sapancaciftlikbungalov


Sapanca Gölü’nün kıyısında manzarası güzel, kahvaltısı lezzetli, servis hızlı. Biraz kafa dinlemek için ferah bir ortamda kendini bulmak istediğinizde burası tam size göre! Ortam güzel, çeşidi bol eee daha ne olsun!

Konum: Google haritalarda bakın.


Buranın kahvaltısı ve özellikle burgerleri eşsiz! Hepsinin tadı gerçekten bir harika, sıcacık ve lezzetli. Kahvaltı üzerine, bir de kahveyle birlikte waffle’da yemelisiniz. Tadını unutamayacaksınız. Ben YE-DİM.

Konum: Google haritalarda bakın.

instagram.com/snack_house_alacati


Doğada keyifli bir gün geçirmek için Sapanca’da seçilebilecek en güzel noktalardan biri. Natürköy, Sapanca’da bulunduğu bölgenin en iyi restoranı olmaya aday mekanlardan biri. Özellikle çocuklu aileler için muhteşem olanaklardan biri olan çocukların oynayabileceği güvenli oyun alanlarını barındırmasıyla artı puanları topluyor. 

Konum: Google haritalarda bakın.

instagram.com/naturkoysapanca


Sapanca Lezzet Bahçesi, hem doğal hem huzurlu olsun, keyifli zaman geçirelim dediğiniz mekanlardan biri olacak. Sapanca’ya gelip güne mükemmel bir kahvaltı ile başlamak istiyorsanız hele de muhteşem bir süt reçeli hiç tatmamışsanız mutlaka gelin.

Konum: Google haritalarda bakın.

instagram.com/sapancalezzetbahcesi