Mutlaka Takip Etmeniz Gereken Yemek Temalı 9 İnstagram Hesabı

Gün içinde saatlerce zaman harcadığımız instagram uygulamasında mutlaka takip etmeniz gereken hesapları sizlerle paylaşıyoruz. İşte, yemek temasıyla ilgili en lezzetli tariflerden haberdar olmak için takip edebileceğiniz 9 instagram hesabı
Mutlaka Takip Etmeniz Gereken Yemek Temalı 9 İnstagram Hesabı
06 Temmuz 2020, 18:29

İnstagram'da yeni tatlar keşfetmeyi, farklı kültürlerin mutfaklarını öğrenmeyi ve en lezzetli tariflerden haberdar olmak isteyenleri buraya alalım. Günümüzde yoğun bir şekilde kullanılan sosyal medyayı, bu kez farklı yemekler keşfetmek için kullanmaya ne dersiniz? Hayatın ayrılmaz bir parçası olan yemek yemeyi, farklı tarif önerileriyle güzelleştiren ve şık sunumlarıyla herkesin gönlünü fethedecek hesapları sizlerle paylaşıyoruz. Peki, neden bu hesapları takip etmeliyim? dediğinizi duyar gibiyim. Hesapların detaylı bilgilerini sizlerle paylaşacağız. İşte, takip edilmesi önerilen 9 instagram hesabı ve detayları:


  1. Aydan Üstkanat


Neden takip etmeli: Girit kökenli ailesinden öğrendiği yemekleri yaratıcılıkla buluşturan Aydan Üstkanat, sağlıklı beslenmenin kapılarını sizler için açıyor. Yazdığı kitaplarla bilgisini de okuyucuları ile paylaşan Aydan Üstkanat, yeni tatlar keşfetmek isteyenler için instagram hesabında birbirinden lezzetli tarifler paylaşıyor.

Takip etmek için; aydanustkanat


  1. Deniz Orhun


Neden takip etmeli: Türk şef, yapımcı ve sunucu olarak tanınan Deniz Orhun, aynı zamanda ziraat mühendisidir. Hem ünlü Türk isimlere, hem de birçok Hollywood yıldızına ürünler hazırlayan Deniz Orhun, hesabında en güncel içerikleri de paylaşmaktadır.

Takip etmek için; denizorhunklemantin


  1. Elif Edes Tapan


Neden takip etmeli: Gastronomi eğitimini Paris Cordon Blue'de alan Elif Edes Tapan, yaptığı çalışmalarla İstanbul'un öncü isimlerinden biridir. Şu sıralar sağlıklı beslenmeye daha fazla özen gösterenlere bu hesabı da öneriyoruz. Hem lezzetli, hem de sağlıklı tarifler keşfetmek için, Elif Edes Tapan'ın hesabını takip edebilirsiniz.

Takip etmek için; eliftapan


  1. Gamze Baş


Neden takip etmeli: İçimizde çikolata sevmeyen yoktur elbet. Çikolatayı sade bir şekilde tüketmek yerine farklı tariflerde kullanmak ve yeni tatlar keşfetmek isteyenler için önereceğimiz bir hesap var. Ödüllü çikolata ustası olan Gamze Baş, instagram hesabından çikolatanın en lezzetli hallerini ve tarifleri takipçileriyle paylaşıyor.

Takip etmek için; gamzebass


  1. Bergüzar Erden


Neden takip etmeli: Ekmek konusunda uzmanlaşmış Bergüzar Erden, takipçileri ile ekmeğin en lezzetli hallerini paylaşıyor. Bunun yanı sıra kendi geliştirdiği tarifler ile evde dondurma yapmanın pratik yöntemlerini de anlatıyor. Hamur işi ve dondurma düşkünlerinin mutlaka takip etmesi gereken bir hesap.

Takip etmek için; berguzar.erden


  1. Jale Balcı