ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER MASTERCHEF 2021 BÖLÜM ÖZETLERİ MASTERCHEF 59. BÖLÜM TARİFLERİ VE BÖLÜM ÖZETİ

MASTERCHEF 59. BÖLÜM TARİFLERİ VE BÖLÜM ÖZETİ

Masterchef 59. bölümünde yarışmacılar kaptanlık için mücadele etti. Kırmızı ve mavi takımın kaptanları kimler oldu? Yeni takımlar nasıl belirlendi? İşte, detaylar:
Masterchef 59. Bölüm Tarifleri ve Bölüm Özeti

Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef'in jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye yarışmasında, 3. kez kaptanlık oyunu oynandı. Mavi takımın kaptanı kim oldu? Yeni takımlar hangi yarışmacılardan oluşuyor? İşte, detaylar;

Masterchef 59. Bölüm Tarifleri

Kaptanlık oyunu için yarışmacılardan soğuk baklava hazırlamaları istendi. Yarışmacılar 1 saat içinde baklavalarını hazırladı. Şükrü, tepsideki baklavadan bir dilim yediği için hazırladığı tatlı oylamaya dahil edilmedi. Şefler tadım yaptıktan sonra en iyi tabağı seçti. Şeflerin verdiği karara göre bu hafta mavi takımın kaptanı Hasan Biltekin olarak belirlendi. Hasan, kırmızı takımın kaptanı olarak Safanur'u seçti. Hasan ve Safanur kendi takımlarını kurdu. 

  • Mavi takım: Hasan, Sergen, Eren, Şükrü, Tahsin, Mustafa, Milhan, Tunahan.
  • Kırmızı takım: Safanur, İbrahim, Burcu, Emre, Dilara, Azize, Mert, Hamza.

Kaptanlar Düellosunu Kim Kazandı?


Kaptanlar düellosu için Hasan ve Safanur tekrar mutfağa girdi. Takım kaptanlarından ciğer sarma yapmaları istendi. Hasan ve Safanur, 40 dakikanın sonunda hazırladıkları ciğer sarmaları şeflerin beğenisine sundu. Şeflerin verdiği karara göre kaptanlar düellosunu kazanan Hasan oldu.


Daha fazlası için masterchef tarifleri sayfamıza göz atın.


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!