ANASAYFA LEZZET'TEN HABERLER YENİ GÖZDE: L’BEİRUT LEBANESE RESTAURANT

YENİ GÖZDE: L’BEİRUT LEBANESE RESTAURANT

Orta Doğu’nun en zengin mutfak kültürüne sahip medeniyetlerinden biri olan ve geçmişi binlerce yıla dayanan Lübnan mutfağı, profesyonel ekibi ve özel lezzet reçeteleriyle şimdi İstanbul’da. Lübnan mutfağından leziz yemeklerin sunulduğu L’Beirut Lebanese Restaurant İstanbul Florya’da açıldı.
Yeni gözde: L’Beirut Lebanese Restaurant

Kahvaltıdan öğle ve akşam yemeğine kadar günün her öğününde Lübnan mutfağının lezzetlerini kendine özgü tarzıyla sunmaya hazır olan L’Beirut Lebanese Restaurant, Lübnan ve İstanbul arasında bir lezzet köprüsü oluşturacak.


GELENEKSEL LEZZETLERE MODERN DOKUNUŞLAR


Lübnan’a has geleneksel lezzetlere ve otantik motiflere sahip L’Beirut Lebanese Restaurant, prestijli şeflerinin ellerinden çıkan kültürel lezzetleri, zarif dokunuşlar ile reçete edilen farklı tatları denemek isteyen yemek tutkunlarıyla buluşturuyor.

Restaurant Konsept Yaratıcısı Rey Suwan, başarının ayrıntılara olan tutku, dikkat, cesaret ve yaratıcılık olduğunu dile getirerek doğadan ve şehirden aldıklarını her gün taze bir lezzet hikayesine dönüştürüyor.


L’Beirut Lebanese Restaurant’ın logosunda yer alan zeytin ağacı, Akdeniz ile olan bağı ve lezzetlerin paylaşılmasını da simgeliyor. Zeytin ve zeytinyağı tüm yemeklerde kullanılırken; restauranta girdiğiniz an gözünüze çarpan turkuaz rengi ise ferahlatıcı, sakinleştirici ve sofistike bir etkiye sahip. Tabii aynı zamanda neşe ve huzur ile de ilişkilendiriliyor.


Rey Suwan’a restaurantta servis edilen yemek porsiyonlarının neden bu kadar büyük olduğunu sorduğumuzda ise şu yanıtı veriyor: “Çünkü soframızda hayatımızdaki en büyük duyguları, lezzeti ve mutluluğu paylaşıyoruz. Lübnan’dan gelen bu özel lezzetleri bir araya getirerek yemeğimizin keyfini paylaşmaya geldik.”


Mucizevi baharatların özel tarifler ile buluştuğu; sadelik, kalite ve profesyonelliğin bir arada yer aldığı L’Beirut Lebanese Restaurant, yemek severlere alışılmışın dışında bir lezzet deneyimi yaşatmayı hedefliyor.Lübnan mutfağına özgü bir lezzet: Kibbeh Nayeh


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!