Lezzet’te Üyelik ve Tarif Gönderme Özelliği Açıldı!

Yemek yemeyi ve pişirmeyi seven herkese nefis tarifler sunan Lezzet'te üyelik ve tarif gönderme özelliği açıldı. Siz de hızlı girişle Lezzet'e üye olabilir, tariflerinizi gönderebilir, üyelerimize sunduğumuz özelliklerden faydalanabilirsiniz.
Lezzet’te Üyelik ve Tarif Gönderme Özelliği Açıldı!
29 Eylül 2020, 15:49

Yaşam ve mutfak arasında ince bir köprü oluşturan, yemek ve yemek kültürü dergisi olan Lezzet, 21 yıldır sunduğu eşsiz yemek tarifleri ile herkesin bir numaralı mutfak dostu. Yemek yemeyi ve pişirmeyi seven herkese online olarak hizmet veren Lezzet, iştah açan fotoğrafları ve her bütçeye uygun tarifleriyle sofralarınıza konuk oluyor. Dünya mutfak trendlerini yakından takip eden ve yemek kültürü mirasını korumayı hedefleyen Lezzet, yemek kültürünü eşsiz tarifleriyle okuyucularına da aktarıyor. Lezzet’in kullanıcıların daha aktif bir kimliğe bürünmesi ve deneyimlerini paylaşmasını hedefleyen, detaylı üyelik ve tarif gönderme özelliklerini sizlere sunuyoruz.

Lezzet’e Üye Olarak Neler Yapabilirsiniz?

Lezzet’in kullanıcılarına sunduğu detaylı üyelik özelliğinden faydalanabilmek için, üye girişi bölümünden kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Üye girişi için e posta adresi/kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız yeterlidir. Lezzet kullanıcıları için sunulan detaylı üyelik özelliğinde neler var;
  1. E posta doğrulaması ve aktivasyon olmadan hızlı giriş özelliğini kullanabilirsiniz.
  2. Tariflerin altına yorum ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
  3. Denediğiniz tariflerin görsellerini yorumlarda diğer takipçilerle paylaşabilirsiniz.
  4. Profil kısmında kendi hakkınızda tanıtım yazısı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızın linkini paylaşabilirsiniz.
  5. Hakkında yazısı, profil fotoğrafı, hesap bilgileri ve sosyal medya hesaplarının linklerini ayarlarım sayfasından kolayca değiştirebilirsiniz.
  6. Beğendiğiniz tarifleri ‘tarif defterine ekle’ özelliğiyle profilinize kaydedebilirsiniz.
  7. Diğer kullanıcıların hesaplarını takip ederek, daha fazla tarife ulaşabilirsiniz.
  8. Profil sayfasından yayınlanan tariflerinizi, deftere eklediğiniz tarifleri, takip ettiğiniz kullanıcıları ve takipçilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
  9. Hem kendi tariflerinizi, hem de beğendiğiniz tarifleri sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.
  10. Paylaştığınız tariflerle takipçi sayınızı arttırabilir, kendi tariflerinizi daha büyük bir kitleye ulaştırabilirsiniz.