Lezzet Dergisi Flıpboard’da!

Tamamı denenmiş, güvenilir yemek tarifleriyle konusunda Türkiye'nin en iyi dergisi Lezzet Dergisi artık Flipboard’da!
Lezzet Dergisi Flıpboard’da!
24 Nisan 2024, 21:33

Lezzet yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? Lezzet Dergisi Flipboard hesabını takip ederek herkesten önce mutfağın en sevilen, en popüler, en kolay ya da en farklı yemek tariflerini püf noktaları ve pratik yapım önerileri ile sizler için hazırlıyoruz. 'Bugün ne pişirsem?' sorusunu her gün tekrarlayanlar için, birbirinden lezzetli yemek tariflerini sizlerle buluşturuyoruz. Çorbadan et yemeklerine, pilavdan salataya binlerce tarif Lezzet'te! Evdeki malzemelerle kısa sürede hazırlayabileceğiniz yemek tariflerinin detaylı anlatımına, püf noktalarına ve videolu anlatımlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


FLIPBOARD NEDİR?


Her gün milyonlarca insan tarafından kullanılan Flipboard, ilgi alanınınıza yönelik her türlü haberi, popüler yazıyı ve sohbeti bir araya getiren ödüllü bir hizmet. Her şeyin tek bir yerde olduğu uygulamayla, haber okuyabilir, beğendiklerinizi kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.


Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek ve Lezzet Dergisi’ni takip etmek.


Flipboard ile sevdiğiniz haberleri, resimleri ve videoları toplayarak kendi özel dergilerinizi de oluşturabilirsiniz. Dergilerini herkese açık ya da özel olarak belirleyebilir, seçkilerine katkıda bulunmaları için diğer kişileri davet ederek grup dergileri oluşturabilirsiniz.


LEZZET DERGİSİ FLIPBOARD’DA


Lezzet Dergisi Flipboard hesabını “https://flipboard.com/@lezzetcomtr” adresinden ya da mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.
FLIPBOARD UYGULAMASI NASIL İNDİRİLİR?


IOS cihazınıza Flipboard’ı indirmek için: https://apps.apple.com/us/app/flipboard-latest-stories/id358801284


Android cihazınıza Flipboard’ı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=flipboard.app&hl=tr&gl=US

Kategoriler

Benzer Yazılar

Lezzet Logo