ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER KİŞİYE ÖZEL HEDİYE ÖNERİLERİ

KİŞİYE ÖZEL HEDİYE ÖNERİLERİ

Kişiye özel dendiğinde burada beklenen ilk olgu, kişiye hitap eden, onun ilgi alanlarına giren hediyeler olmasıdır. İşte özel günler için özgün hediye fikirleri!
Kişiye Özel Hediye Arayanlar Buraya! Farklılığınızı Gösterin…

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız onun ilgi alanına göre seçim yapmalısınız. Böyle hediyeler vermeye ihtiyaç duymamızın sebebi, genellikle daha etkileyici ve özel bir ambiyans yaratabilmektir. Onu diğer insanlardan ayıran kendi özelliklerine gösterdiğimiz değeri de yansıtırız aynı zamanda. Her kim için bu tarzda hediyelere ihtiyacınız var ise burada sizler için tüyolarımız ve taktiklerimiz olacak.


Kaynağımızda Türkiye’nin sıra dışı internet hediye mağazası olan bodo.com. İlk olarak, tarzını ele alacak olursak genel kalıpların tamamen dışında olan deneyim ve izlenim tarzında hediyeler sunuyor olması. Bir de bu hediyeler, yalnızca tek bir kuruma bağlı, kısıtlı alanlar içermiyor. Onlarca farklı kurumdan, yüzlerce deneyimi üstelik kurumların sunduğu kendi fiyatlarıyla bir arada sizlerle buluşturuyor. Özel günlerinizi, güzel bir şekilde geçirmeniz, hediyeden keyif alıp hayata karşı bakışınızı çok daha olumlu hale getirmenizi sağlayan bu deneyimleri bir an önce keşfetmelisiniz.

Kişiye Özel Hediye Önerileri

Aklınızda bir soru işareti olmaması, seçtiğiniz deneyimi en kaliteli şekilde yaşamanız, kurumun güvenilir olduğunu bilmeniz bodo için oldukça önemli. Anne, baba, kardeş, eş, çocuk, arkadaş, sevgili, öğretmen, iş arkadaşı ya da her kime hediye seçiyorsanız: onun genel olarak ilgisini çeken alanları, o süreçte ihtiyacı olabileceğini düşündüğünüz deneyim seçenekleri, hayallerini, beklentilerini ya da hobilerini gözden geçirmelisiniz. Bunun dışında bodo’da bazı deneyimler iki veya daha fazla kişilik gruplar halinde geçerken bazıları tek kişiye özel sunulmakta. ‘’Tatil’’, ‘’Tekno’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Romantik’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Sanat’’, ‘’SPA ve Masajlar’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Yemek Workshop’ları’’, ‘’Uçuşlar’’ tercihinizi kolaylaştıracak alanlar sunuyor. 


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!