21. Bölüm Masterchef Tarifleri ve Bölüm Özeti 2021

26 Temmuz Masterchef'te neler yaşandı? Hangi yarışmacılar bir üst tura çıkmaya hak kazandı? İşte, 21. bölüm Masterchef tarifleri ve bölüm özeti:
21. Bölüm Masterchef Tarifleri ve Bölüm Özeti 2021
07 Temmuz 2023, 14:30

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye yarışmacısında, yarışmacılar üçlü düelloları kazanmak için mücadele ediyor. Peki, Masterchef'in 21. bölümünde üçlü düelloyu kazanan isimler kimler oldu? Yarışmacılardan hangi yemekler istendi? İşte, detaylar;


1. Düello: Ispanaklı Kol Böreği


21. bölümün ilk düellosu Yeşer Uzun, Fatih Tekin ve Suzan Alim arasında gerçekleşti. Şefler, yarışmacılardan ıspanaklı kol böreği hazırlamalarını istedi. Verilen süre sonunda hazırlanan yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Üçlü düellolara ilk veda isim Fatih Tekin olurken, hazırladığı tabak ile bir üst tura çıkmayı başaran yarışmacı Suzan Alim olarak belirlendi.


2. Düello: İslim Kebabı


Günün ikinci düellosunda Can Kurtuluş, Samet Enes Hakyemez ve Furkan Ercan eşleşti. Şefler, yarışmacılardan islim kebabı hazırlamalarını istedi. Verilen süre sonunda yarışmacıların hazırladıkları yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Şeflerin verdiği karara göre Samet Enes Hakyemez bir üst tura çıkmaya hak kazandı.


3. Düello: Acem Pilavı


Günün üçüncü düellosunda Milhan Erdem, Ömer Araz ve Ömer Yücel Avşar eşleşti. Yarışmacılardan acem pilavı hazırlamaları istendi. Verilen süre sonunda hazırlanan yemekler şeflerin beğenisine sunuldu. Şeflerin verdiği karara göre bir üst tura geçmeye hak kazanan yarışmacı Milhan Erdem oldu.


4. Düello: Süt Helvası


Günün son düellosu Eren Kaşıkçı, Emirhan Sezer Kaya ve Burhan Bahri Özkan arasında gerçekleşti. Yarışmacılarda, süt helvası hazırlamaları istendi. Şefler, hazırladıkları yemekleri şeflerin beğenisine sundu. Verilen karara göre Eren Kaşıkçı bir üst tura geçmeye hak kazandı. 


Daha fazlası için masterchef tarifleri sayfamıza göz atın.

Benzer Yazılar

Lezzet Logo