Tekirdağ'da İki Katlı Müstakil Bir Evden Dekorasyon Önerileri

Evim, Tekirdağ'da iki katlı müstakil bir eve konuk oldu. 100 metrekarelik evin mutfağı ise ccountry tarzı ile döşenmiş...
Tekirdağ'da İki Katlı Müstakil Bir Evden Dekorasyon Önerileri
22 Şubat 2022, 12:43


Evim Dergisi Tekirdağ'da, 100 metrekarelik 2 katlı bir eve misafir oldu. 50'şer metrekarelik katlar çok şık dekore edilmiş. Açık konsept olarak tasarlanan ev bolca ışık alıyor ve oldukça ferah. Kış bahçesi ve country stildeki mutfağı ile bu evin her alanında farklı bir atmosfer var.


Özge Hanım "Bu eve taşınmadan önce dekorasyona merakım yoktu. Taşınırken tadilat yapmak zorunda kaldık ve araştırma yaptım, böylece dekorasyon konusuyla ilgilenmeye başladım. Eski evimiz daha büyük bir evdi ancak gökyüzünü bile göremiyorduk çünkü binaların arasındaydı." diyor.  


Ev sahipleri bu eve ilk taşındıklarında mutfak mevcut değilmiş ve yerel bir ustaya yaptırmışlar. Mutfağın country bir stili var. Oturma alanından farklı bir stil göze çarpıyor. Evin genelinde stil karması var. Özge Hanım çiftlik evlerini çok sevdiği için mutfakta tamamen country bir stil olmasını istemiş.  


Dekorasyonda yer yer endüstriyel detaylar görmek mümkün. Örneğin oturma alanındaki aydınlatmalar tamamen endüstriyel stilde tasarlanmış. Gelin bu evi birlikte keşfedelim...

Kategoriler

Benzer Yazılar

Lezzet Logo