ANASAYFA LEZZETLİ HABERLER MASTERCHEF 2021 BÖLÜM ÖZETLERİ MASTERCHEF 58. BÖLÜM TARİFLERİ VE BÖLÜM ÖZETİ

MASTERCHEF 58. BÖLÜM TARİFLERİ VE BÖLÜM ÖZETİ

Masterchef 58. bölümünde neler yaşandı, yarışmaya kim veda etti? Eleme oyununda yarışmacılardan hangi yemek istendi? İşte, Masterchef 58. bölüm özeti:
Masterchef 58. Bölüm Tarifleri ve Bölüm Özeti

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'in jüriliğini üstlendiği Masterchef yarışmasında, haftanın son oyunu olan eleme oyunu oynandı. Bu hafta dokunulmazlıkları kaybederek potaya giren yarışmacılar Emre, Hasan, Dilara, Safanur, Fatma ve Hamza olmuştu. Yarışmacılar potadan çıkmak için büyük bir mücadele verdi. Peki, kim elendi? İşte, detaylar;

Masterchef 58. Bölüm Tarifleri

Eleme oyununun ilk turu için, yarışmacılara Aksaray'a özgü ağaçören cevizi verildi. Yarışmacılardan 40 dakika içerisinde yaratıcı bir yemek hazırlamaları istendi. En başarılı tabağı yaparak elenmekten kurtulan yarışmacı, Emre oldu. İkinci olarak Safanur, üçüncü olarak ise Dilara seçildi.Masterchef Kim Elendi?

Hamza, Hasan ve Fatma, eleme oyununun ikinci turu için tekrar mutfağa girdi. Yarışmacılardan armudiye hazırlamaları istendi. Hazırlanan tatlılar şeflerin beğenisine sunuldu. Şeflerin verdiği karara göre Hamza ve Hasan Masterchef hayallerine devam ederken, Fatma Polat yarışmaya veda etti.


Daha fazlası için masterchef tarifleri sayfamıza göz atın.


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!