Masterchef Hamza Mercimek Kimdir? Hamza Mercimek Kaç Yaşında, Nereli?

Masterchef 2021'de yarışan ve All Star'a katılan Hamza Mercimek kimdir? Masterchef Hamza kaç yaşında ve aslen nereli? Hamza Mercimek'in mesleği ne? İşte, Masterchef Hamza Mercimek'in merak edilen biyografisi:
Masterchef Hamza Mercimek Kimdir? Hamza Mercimek Kaç Yaşında, Nereli?
12 Haziran 2023, 12:05

Masterchef 2021'de hem tabaklarıyla, hem de iddialı sözleriyle ön plana çıkan Hamza Mercimek, All Star ile yarışmaya geri dönüyor. Peki, Hamza Mercimek kimdir, aslen nereli, mesleği ne? İşte, Hamza Mercimek hakkında merak edilenler:

Hamza Mercimek Kimdir?

Yarışmaya İstanbul'dan katılan Masterchef Hamza, 27 yaşındadır. Aslen Bolu Mengenli olan yarışmacı, Masterchef'ten önce Karaköy'de bir restoranda çalışıyordu. Liseyi Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde okuyan Hamza, geçtiğimiz yıl bir rahatsızlık geçirmişti. Sağlığına kavuşan Hamza, tekrar Masterchef all star kadrosuyla ekranlara dönüyor.

Hamza Mercimek'in Masterchef Performansı

Masterchef 2021'in iddialı yarışmacılarından biri olan Hamza, Emre ve Mustafa ile girdiği eleme potasında yarışmaya veda etti.

INSTAGRAM'DA HAMZA MERCİMEK

Instagram hesabında yaklaşık 48 bin takipçisi bulunan Hamza Mercimek, sosyal medyada kendi fotoğraflarını ve hazırladığı yemekleri paylaşıyor.

Şunlara da göz atın;

  1. Masterchef tarifleri
  2. Masterchef All Star kadrosu

Benzer Yazılar

Lezzet Logo