Masterchef Tunahan Ak Kimdir? Tunahan Ak Nereli, Kaç Yaşında?

Masterchef 2021'e damgasını vuran Tunahan Ak, Masterchef All Star ile ekranlara dönüyor. Peki, Masterchef Tunahan Ak kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, mesleği ne? İşte, Masterchef Tunahan'ın merak edilen biyografisi:
Masterchef Tunahan Ak Kimdir? Tunahan Ak Nereli, Kaç Yaşında?
07 Haziran 2023, 17:04

Masterchef 2021 sezonunda yarışan Tunahan Ak, sempatik ve eğlenceli tavırları ile izleyenleri çok güldürmüştü. Tunahan Ak, Masterchef All Star sezonunda yerini aldı. Peki, Masterchef Tunahan kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte, Tunahan Ak'ın merak edilen biyografisi:

Tunahan Ak Kimdir?

Masterchef 2021'in en genç yarışmacılarından biri olan Tunahan Ak, 21 yaşındadır. Yarışmaya İstanbul'dan katılan Tunahan, aşçılık lisesinden mezun olmuştur. Bolu'da 4 sene yatılı okuyan Tunahan, 1,5 yıldır Kadıköy'de çikolata imalathanesinde çalışmıştır. Esprili tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Tunahan, 2021 yılında hayatında bir değişiklik istediği için yarışmaya katıldığını belirtmiştir. Tunahan, Masterchef'in ardından bir restoranda çalışmaya başlamıştır.

tunahan ak

Tunahan Ak'ın Masterchef Performansı

2021 sezonunun sevilen yarışmacılarından biri olan Tunahan Ak, özellikle tatlı konusunda oldukça başarılı tabaklara imza atmıştı. Mustafa ve Ateş ile girdiği potadan elenen Tunahan, bu kez Masterchef All Star ile ekranlara geri dönüyor.

INSTAGRAM'DA TUNAHAN AK

Instagram hesabında yaklaşık 172 bin takipçisi olan Tunahan Ak, bu senenin en çok takip edilen yarışmacılarından biri... Masterchef Tunahan, Instagram hesabında kendi fotoğraflarını ve yemek videoları paylaşıyor.

Masterchef yemekleri ve masterchef 2023 kadrosuna göz atmayı unutmayın.

Benzer Yazılar

Lezzet Logo