ANASAYFA SAĞLIK VE GÜZELLİK DİŞE TAKILAN TÜM SORUNLARINIZ İÇİN…

DİŞE TAKILAN TÜM SORUNLARINIZ İÇİN…

Dentsuadiye ...

2010 yılında, hekim-hasta diyaloğunda güvenin ön planda tutulmasıyla kurulan DENTSUADİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ’nde Diş Hekimi İlker Arslan ile Diş Hekimi Ahmet Pınar, gelişen teknolojinin tüm imkanlarıyla hasta sağlığı öncelikli, ağız ve diş estetiğini en yeni sistemlerle sonuca ulaştırıyorlar. Kısa bir süre önce Diş Hekimi İlker Arslan ile Diş Hekimi Ahmet Pınar’ın birlikte kurdukları DENTSUADİYE Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, diş ve ağız sağlığı konusunda tıp alanındaki tüm yenikleri Bağdat Caddesi’ndeki merkezde biraraya getirdi.

İnsan sağlığı açısından diş ve ağız sağlığının ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçek. Dişlerimizin ve ağız yapımızdaki sağlıksız yapılanma ve şekil bozuklukları, başta psikolojik olmak üzere pek çok hastalığa sebebiyet verebiliyor. Gerek sağlık, gerekse estetik açıdan son derece önemli olan dişlerimizi, teknolojinin son yenilikleri ile eski sağlığına ve estetik bir görüntüye ulaştırmak eskisi kadar zaman alan ve zahmetli bir tedavi olmaktan çıktı.

Doktor İlker Arslan ile Doktor Ahmet Pınar’ın biraraya gelerek Bağdat Caddesi Suadiye’de 2010 yılında hizmete giren DENTSUADİYE, bugünün teknolojisiyle tüm imkanları barındıran bir merkez. Profesyonel hizmet anlayışı, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kurumsal yapısı, firma güvenceli malzeme kullanımı ve ulusal-uluslararası gelişmelerin öncüsü olarak hizmet veren DENTSUADİYE’nin mottosu “hekim-hasta diyaloğu” üzerine kurulu.


http://www.dentsuadiye.com


Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!