ANASAYFA SAĞLIK VE GÜZELLİK ARTIK İPHONE VEYA İPAD İLE ZAYIFLAYABİLİRSİNİZ!

ARTIK İPHONE VEYA İPAD İLE ZAYIFLAYABİLİRSİNİZ!

Dr. Murat Topoğlu diyeti cep telefonuna soktu...

Türkiye’de ilk defa sağlıklı beslenme ve diyet üzerine yapılmış en kapsamlı iPhone ve iPad uygulamasını gerçekleştiren Dr. Murat Topoğlu yeni bir buluşa da imza attı.

Tüm Türkiye’de İphone ve İpad kullanıcıları artık kendi telefonlarından çok rahat bir şekilde ideal kiloda olup olmadıklarını, metabolizma hızlarını,günlük ne kadar kalori ve proteine ihtiyaç duyduklarını, ideal nabızlarını, vücut yağ oranlarını, vücut kitle indekslerini tespit edebilecekler. Diyetine engel olabilecek herhangi bir tıbbi rahatsızlık söz konusu değilse; üç günde üç kiloya kadar verilebilecek sıkı bir diyet programına da ücretsiz olarak sahip olabilecekler.
 


Sonrasında kilo vermeye devam etmek isteyenler, kilo, boy, yaş ve bel çevrelerini yazmak suretiyle fazla kilo durumuna bağlı olarak kendilerine özel olarak hazırlanacak ve uygulama üzerinden gönderilecek 1 haftalık, 4 haftalık, 12 haftalık diyetlere çok küçük bir ücret ödeyerek erişebilecekler.

Uygulamanın Apple uygulama mağazası Appstore’dan indirilmesi tamamen ÜCRETSİZ’dir.

Aynı uygulamanın Amerika Birleşik Devletleri ve diğer Avrupa ülkelerinde de yayınlanacağını söyleyen Dr. Murat Topoğlu çalışmalarını bu konuda yoğunlaştırdı.

Topoğlu iPhone veya iPad uygulamasına ulaşmak için TIKLAYIN

 

Yeniliklerden haberdar olun!

Lezzet’ten sürekli haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi girerek kaydolun!